Natáčení Buď fit s ČT

Začínalo se točit ve 21.00 hod. Celá naše cvičební jednotka je nadopovaná nealkoholickými nápoji, nalíčena od úžasné maskérky a oblečena do trikotu, takováto nálada vládla před natáčením, kdy bylo vše ještě v pohodě a kdy na nás čekalo natáčení do 3 hod. do rána.
Na této fotce jsou pan režisér Josef Plocz a paní Maruška Plocková, naše zlatíčka, bez nichž by jsme to nenatočili.
A tady další zlatíčko (teda zlatíčka) paní maskérka, bez které bych teda vypadal. Dělalo mi to strašně dobře a Olinka Šípková (2 v 1) - jméno ještě nebylo rozhodnuto, ale máma věděla, že to bude holka.
Takhle to vypadá za kamerou, tam vzadu jsem já - ta rozmazaná šmouha.
Tohle jste vidět nemohli - docela jsme se vyřádili, ale s první klapkou jsme nahodili svoje krásné úsměvy a už to jelo. V našem týmu cvičila Olinka Šípková, Jana Havrdová, Jitka Hrabíková, Vašek Krejčík, Vláďa Valouch a má maličkost Michal Šubr.
A to jsou fotky po natáčení. Poslední klapka spadla a nám se všem ulevilo, že máme vše za sebou a zároveň už teď víme, že se nám bude stýskat a doufáme, že budeme natáčet dál. Dělali jsme si pomyšlení - každý něco uvařil (holky vařily úžasně, jen kdyby to cvičenky viděly jak se cpeme) a pak už jen pár skleniček vína (víno u Vaška v restauraci je výborné) a pak už jen pusa na dobrou noc a rychle domů do teplé postýlky.