Chorvatsko Lanterna 10. - 17.7.2004

 

Vyjížděli jsme ráno v 6.00, ale už od rána to byl jeden velký"průser". Nejdříve zjistila Jana,že nemá platební kartu, potom jsme chytili obrovskou 13 km kolonu v Rakousku před tunelem a navíc bylo 10 °C a pršelo jako jsem dlouho nepamatoval. Jeli jsme ve dvou autech, první řídila naše velitelka Jana Havrdová se svojí tchýní, které jsem důvěrně říkali babí a čertík bertík (4-letý syn Jany).Ten snášel cestu nejlépe. A pak naše posádka v osazení Řidiči: Jaroslav Slunečko a Lucie Plocková (tak v pořádku) a zbytek radilů Michal Šubr a Martina (Božena,Kanibal,černá holandská čokoláda) Hladíková,čekala nás cesta dlouhá 850 km a tu jsme si krátili, hraním Člověče nezlob se, focením krásné přírody v Rakousku, spaním, jídlem ( řízek,okurka, chleba, čaj). Cestu jsme přežili, hurááááá.

____

První večer jsme to hned pěkně rozjeli a museli jsme uhasit žízeň nápoji ještě z domácích zásob, a podle toho také někteří vypadali:-)

Naše první ráno. Lanterna je ideální na brusle a tak jsme se s radostí vydali na cesty, někteří se na to připravovali jako na válku (helma, chrániče) a vyrazili, Martínka měla nová kolečka tak se musela zajezdit.

____

První den u moře, počasí nic moc ale vybralo se to na ty fotky v těch plavkách nekoukejte nebo nebude nikdo chodit cvičit ale jinak nám to docela slušelo,co říkáte?

Hodiny v Lanterně byly úžasný a překvapila mě vysoká kvalita cvičenek, denně na mých hodinách cvičilo kolem 40-ti lidí.Cvičebních hodin bylo denně 5, nevím jak to někteří mohli všechno zvládnout(hodně děvčat chodilo na všechny hodiny), na těch fotkách je vidět jaký jsme blázni ( já snad nejsem ani na zemi) ale bylo tam krásně a večer vál větřík od moře a cvičilo se moc příjemně.

____

Večer jsme opět popíjeli, tančili, četli horoskopy a vykládali karty , to nám moc šlo ( kdo bude chtít zodpovědět nějakou otázku a nebo vyložit karty, je k dispozici Michal Harry Potter Šubr (mimochodem přečetl jsem 3.,4. a 5. díl, no ještě jsem možná dítě)

____

Toto byla jediná posilovací hodina, kterou jsem měl, potom všichny odhlasovaly pouze taneční hodiny, prý jim dávám moc do těla, ale já chtěl jen jejich dobro, aby nebyly prostorově výrazný. To je vděk!

Samozřejmě denně nějaké kafíčko, zmrzlinka a pak jsme se vždy chovali jako děti (houpačky, klouzačky)

____

A opět brusličky kolem moře.

Malý přístav

____

A takhle vypadal Aquaerobic - můžu říct, že po něm hodně bolí tělo!

...a tohle je směs fotek z našeho pobytu ( Jana na stepech to je velký zážitek a moc jí to tam sluší) po týdnu už nás čekala jen jízda domů, do tropické České republiky a já cítil, že už se těším na cvičení v mém milém Factory Pro , na moje holky, ale už nyní plánuji další cvičení a doufám, že to bude zase super jako letos.

____